Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA

 

2007 yılında kurulan “ MALKOÇ SEYAHAT TURİZM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ Bulunduğumuz konumda Personel ve Öğrenci taşımacılığında birçok ilkelere imza atmıştır. Zamanla büyüyen şirketimiz 2014 yılında TÜRSAB -A 8837 belge numarası ile “ACCEPT TOUR TRAVEL”i bünyesine katmıştır. Yurt içi ve yurtdışı turizmde bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar tüm ürün çeşitleri ile hizmet vermektedir.Tatilyapalim.com bir Accept Tour Travel markasıdır.

 

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK…

MALKOÇ SEYAHAT TURİZM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ ve ACCEPT TOUR TRAVEL olarak her geçen gün güçlendik. ACCEPT TOUR TRAVEL’in geliştirdiği hizmet kalitesini “tatilyapalım.com” web portalı ile hizmete sunduk. MALKOÇ TURİZM’in rekabetçi ve uygun fiyatlı ürünler sunmasına olanak sağlarken, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti felsefesini daha da güçlendirmiştir. Ayrıca bünyesine katmış olduğu şirketlerin büyüme hedefini en üst seviyelere taşıma hedefini ilke olarak benimseyen hızla gelişen teknolojiyi takip etmekte olan MALKOÇ TURİZM’in web portalı “tatilyapalim.com” , iletişim numarası “ 322 MLKC ( 65 52 ) “  ve 239 MLKC (65 52)tüm Türkiye’ye yayılmış donanımlı “maksimum kalite prensibi “ doğrultusunda hizmet ağını genişletmektedir. Teknolojik altyapısına, kendi geliştirdiği “ Pro Gez “ yazılım sistemini dahil ederek müşterilerine hız, kolay kullanım ve güvenli alış  veriş imkanı sağlamayı hedeflemektedir.

 

DEĞERLİ ÇALIŞANLARIMIZ VE MÜŞTERİLERİMİZ;

MALKOÇ TURİZM olarak güvenilir personel ve öğrenci taşımacılığı hizmetinin temellerini 2007 yılında attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Zamanı kalitelide doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğinim arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel ve öğrenci taşımacılığında firmaların, kurumların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir. Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğunu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektörde ki lider konumumuzu korumak amacındayız. Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ…

Sektörde ilkelere imza atmak, Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak, ilerleyen teknoloji ile birlikte sürekli gelişmek.

Tatilyapalim.com , "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.