Yükleniyor...
Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Çocuk Dostu Oteller

Otel seçiminde yetişkinlerin ihtiyaçları kadar çocukların ihtiyaçları da önemlidir. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için keyifli bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka çocuk dostu oteller arasında seçim yapmalı ve seçtiğiniz otelde çocuğunuzun zaman geçirmesi için uygun alanların olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bir otelde çocukların keyifli zaman geçirebileceği alanların başında mini cluplar geliyor. Mini clup otelleri sayesinde gün boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde zaman geçirdiğinden emin olabilirsiniz. Onlar mini clupta eğlenirken sizler de dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. 2 çocuğun ücretsiz olduğu oteller de çocuklar için bir hayli uygundur.

Çocuk – Bebek Dostu Otel Nedir?

Son yıllarda turizm alanında büyük bir rekabet yaşanıyor olması beraberinde yeni kavramları da getirdi. Son yıllarda sıklıkla karşılaşılan çocuk – bebek dostu oteller, yetişkinler kadar çocukların da düşünüldüğü ve küçük misafirlerinin eğlenceli zaman geçirebileceği otellerdir. Çocuk dostu oteller denildiği zaman akla çocuk havuzu, çocuk parkı, çocuk büfesi ve mini clup gibi alanlar geliyor. Oteller arasında seçim yapacağınız zaman mutlaka çocuklarınıza uygun olan alanların varlığını öğrenmelisiniz. Yapacağınız tatil sizin için olduğu kadar çocuğunuz için de önemli olduğu unutmamalı ve otel seçiminizi bu doğrultuda gerçekleştirmelisiniz. Bunun yanı sıra daha rahat bir tatil planlayabilmek için 2 çocuğun ücretsiz olduğu otellere de göz atabilirsiniz.

Çocuk Dostu Oteller Nasıl Olmalıdır?

Çocuk dostu otellerin sahip olması gereken bazı özellikler bulunuyor. İlk olarak çocuk ya da bebek dostu otellerde, odalarda bebeğinizin ya da çocuğunuz uyuyabileceği uygun bir alanın olması gerekiyor. Bebek beşiği ya da ekstra yatak seçenekleri olmalıdır. Bunun yanı sıra otel genelinde çocukların oyun oynayabileceği alanların varlığı da oldukça önemlidir. Mini clup otelleri çocuklar için oldukça uygundur. Bunun yanı sıra çocuk havuzu, su kaydırakları, çocuk parkı, kids club ve çocuk animasyonlarının yapılıyor olması çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesi için gereklidir.

2 Çocuk Ücretsiz Oteller

Otel seçiminde ön plana çıkan özelliklerin başında çocuk ücretsiz oteller geliyor. Çocuklu ailelerin kendilerine uygun ve rahat konaklayabilecekleri bir tatil yapmaları adına çocuk ücretsiz oteller son derece uygundur. Belli bir yaşa kadar iki çocuğa ücretsiz konaklama imkânı sunan bu oteller, ailelerin de çok daha rahat bir tatil geçirmelerine imkân sunuyor. Seçtiğiniz otelde iki çocuk ücretsiz seçeneğinden faydalanmak için gerekli koşulları sağladığınızdan emin olmalısınız.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.