Yükleniyor...
Talep Formu
x
Batı Karadeniz Turu 1 Gece 2 Gün Konaklama
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Batı Karadeniz Turu 1 Gece 2 Gün Konaklama

İstanbul Yurtiçi Turları
 • 2 Gün 1 Gece
 • 03 Aralık 2022 - 03 Aralık 2022 arası 1 tur
 • Paylaş

Tur Programı

Gün İstanbul - Abant Gölü - Safranbolu - Hıdırlık Tepesi - Kaymakamlar Konağı - Cinci Han - Yemeniciler Arastası - Köprülü Mehmet Paşa Camii - Cam Seyir Terası 03 Aralık Cumartesi

 

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

 

06.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü  

06.15 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

06.45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü

07.00 Bostancı Köprüsü Altı ( E-5 Ankara İstikameti )

07:15 Kartal Köprüsü Altı (E-5 Ankara istikameti)

07.30 Çayırova Mc Donald `s Önü

07:45 Gebze Center Önü 

08.30 İzmit Halkevi Durağı ( Ankara İstikameti )

 

Belirtilen kalkış noktalarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak ikramlarımız eşliğinde hareket ile, Bolu dağının eteklerinde bulunan Abant gölüne doğru yola çıkıyoruz. Burada çevreyi gezmek ve anılarımıza yeni kareler eklemek için kısa bir serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz serbest zamanlarını göl kenarını gezerek, ata yada faytona binerek zamanı geçirebilirler. Abant gölünde faytonlarda müzik dinleyip eskilere yolculuk yapmak sizi memnun edecektir.  Dileyen misafirlerimiz Mangal da Ekmek Arası Sucuk-Köfte - Tavuk + İçecek Menümüzü Alabilir.( Ekstra ) Daha sonra UNESCO tarafından koruma altına alınan, Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu`ya ulaşıyoruz.Safranbolu`ya bağlı ve dar sokakları, bahçelerini saran ahşap çitleri ve cumbalı evleriyle tarihimizin zengin güzelliklerini görebileceğiniz nadide bir yer olan Yörük Köyü`ne gidiyoruz. Burada geçmişten günümüze kadar aslı gibi gelmiş en eski ev unvanına sahip 300 yıllık "KASIM SİPAHİOĞLU KONAĞI"nı, daha sonra bu kadar ayrıntının düşünülmüş olmasına şaşıracağınız köyün ortak yaşamını yansıtan Yörük köyüne özgü çamaşırhaneyi geziyoruz  Burada tarihi olduğu kadar bizlere sunduğu muhteşem manzarası ile de önemli bir yere sahip olan Hıdırlık Tepesine geçiyoruz. Buradan hiçbir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığına enfes bir manzara eşliğinde şahit oluyoruz. Alacağımız güzel fotoğrafların ardından Safranbolu`nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı`nı, İzzet Mehmet Paşa Camii`ni, Akçasu Kanyonu`nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii`ni ve avlusundaki Güneş Saat`ini geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu`da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı`nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Daha Amerika da Grand kanyonda kurulan cam teras örnek alınarak Tokatlı kanyonu üzerine kurulan Kristal Teras`a (Cam Seyir Terası( Ekstra ) gidiyoruz. Yaklaşık 400 kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan seyir terasından "Tokatlı Kanyonu" ve İncekaya Su Kemerini panoramik fotoğraflama imkanı buluyoruz.  Cam teras ile 80 metre yükseklikten kartal misali seyredeceksiniz bu doğa harikası yeri. Yemyeşil doğası ile bu derin vadiyi ayaklarınız altında görüyorsunuz.Muhteşem bir manzara sunan terasa çıktığınızda kendinizi bu eşsiz doğanın güzelliğinde kaybedeceksiniz. Burada vereceğimiz serbest zaman ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Tesiste serbest alınacak olup,tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği: Abant ta mangal Menü ekstra olarak alınacaktır.( 50.00TL ),

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: Çelik Palas Otel Vb.

Rota: İstanbul - Abant Gölü - Safranbolu / 490 km

Gün Amasra Kalesi - Boztepe - Kaleiçi - Tahtacılar Çarşısı - İstanbul 04 Aralık Pazar

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Fatih Sultan Mehmet`in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra`ya doğru yola çıkıyoruz. Fatih Sultan Mehmet`in gördüğü zaman "Lala, Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola?", yani "Dünyanın gözü bu mudur?`` diyerek hayranlığını gösterdiği sözleri ile ün kazanan güzel Amasra`ya ulaşıyoruz. Daha sonra Karadeniz`in meşhur anlaşmalı balık lokantalarında öğle yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra)Öğle yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra KalesiBoztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra Kraliçe Amastris`ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezinde kısa serbest zaman ardından  Bu şirin ilçeyi arkamızda bırakıyor ve Mengen-Yeniçağ üzerinden İstanbul`a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam siz değerli konuklarımızı, bir sonraki tatilyapalim.com.organizasyonunda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır.Tur ücretine dahildir  

Öğle Yemeği: Amasra`da anlaşmalı restoranda rezervasyonlu ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yol üstü tesislerinde, ekstra olarak alınacaktır.

Rota: Safranbolu - Yörük Köyü - Amasra - Devrek - İstanbul / 590 km

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  Çelik Palas Vb.Otel de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  Programda Olan Tüm Çevre Gezileri
  Otelde 1 Sabah Kahvaltısı
  Otelde 1 Akşam Yemeği
  1618 Nolu Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
  Tatilyapalim.com Kalite ve Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tüm Öğle Yemekleri
  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  Müze ve Ören Yeri Girişleri
  Tur Süresince ve Mola Yerlerinde Yapılan Tüm Özel Harcamalar
  Cam Teras Giriş Ücreti
  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
03 Aralık 2022 - 04 Aralık 2022
1.299,00
1.208,07
999,00
929,07
989,00
919,77
Ücretsiz 449,00
417,57
799,00 ₺
743,07 ₺

Genel Şartlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Tatilyapalim.com kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


TAVSİYELER 


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Hava koşullarına bağlı olarak yanınızda yağmurluk , hırka ,şapka,güneş gözlüğü, telefon şarj kablosu bulundurabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon , mesaj ,whatsapp ,e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan tatilyapalim.com sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve geçerli HES kodunun bildirilmesi zorunludur. Turlarımıza katılım için minimum 2 doz aşı ve ya daha önce hastalığı geçirmiş olma zorunluluğu vardır. Tarafımıza bu bilgiler eksik ve ve ya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan tatilyapalim.com sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI


OTOBÜSLER -- MERCEDES Travego & Tourismo 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör. 
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 16 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:


Tüketici/Katılımcı, fesih talebini tatilyapalim.com’a veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi turlarda 3 gün , yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar feshedebilir.Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,Varsa cezalan yolcuya yansıtılır.Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin tatilyapalim.com a veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır.Tüketici/Katılımcı veya tatilyapalim.com a, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde;ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar accepttour.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan tatilyapalim.com  sorumlu tutulamaz.Kredi kartına yapılan iadelerde
gecikmelerde tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

1.858,14

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.