Yükleniyor...
Fiyat Aralığı
Otel Temaları
Otel Kalitesi

Çocuk Dostu Oteller 0 tesis bulundu

Bu kategoride henüz bir otelimiz bulunmamaktadır.

Çocuk Dostu Oteller Ve Avantajları

Eskiden çocuğu olan aileler tatile çıkmaya çekinirlerdi. Başkalarını rahatsız etme korkusu veya tatilinin kötü geçeceği düşüncesi aileleri çocukları büyüyene kadar tatile gitmeme seçeneğine sürükledi. Günümüzde bu tip düşünceler kalktı. Çünkü bazı ulaşım araçlarında özellikle vapurlarda bile çocuk parkları kurulmaya, çocukların eğlenerek vakit geçirmesini sağlarken ailelerin de rahat seyahat edebilme özgürlüğünü eline almasını sağladı.

Aileler artık tatil yapmak istediklerinde çocuk dostu otelleri seçmeye, aynı şekilde- özellikle balayı çiftleri - çocuk istemeyen tatilciler çocukların giremediği otellerde tatil yapma fırsatı yakaladılar.

Çocuk Dostu Otellerin Avantajları

Çocuklu bir aile için çocuk dostu oteller birçok avantaja sahip olabilir. Çocuk dostu oteller içinde mutlaka çocuk yatağı ve çocuk yastığı olur. Otele göre değişmekle beraber bazı otellerde çocuk tesisleri, hatta bu tesislerde çocuklarla ilgilenmekle yükümlü çalışanlar olabilmektedir. Bu tesislerde çocuk havuzları, çocuk oyuncakları, çocukların ilgisini çekebilecek hobi aletleri, boyamalar ve farklı oyuncak enstrümanlar olabilir.

Çocuk dostu otellerde çocukların sağlığı açısından temizlik çok önemlidir ve bu otellerde normalden daha sık temizlik yapılmaktadır. Küçük bebek sahibi aileler için mutlaka mama ısıtmak için odanın içinde ısıtıcı olmalıdır. Tuvalet bölümünde bebek altının değiştirilmesi için bir alan ve bebek bezleri için bebek bezi ünitesi olmalıdır. Banyoda bebekler ve küçük çocuklar düşünülmeli buna göre şampuan seçiminin yapılmış olması gerekmektedir.

Çocuk Ücretsiz Oteller

Birçok otel çocuk tesislerinden extra ücret almaz ve çocuk ücretsiz oteller de konaklama fırsatı sunar. 2 çocuk ücretsiz oteller bazen tek çocuktan ücret aldığı gibi bazen de 2 çocuk ücretsiz oteller 7 yaş gibi yaş kotası koyar. Her halükarda çocuk ücretsiz otellerde konaklama fırsatı yakalayan aileler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Hem aileler hem çocuklar için eğlenceli bir tatil olacaktır.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.