Yükleniyor...
Talep Formu
x
Ege nin Saklı Köyleri Turu 2 Gece 3 Gün Konaklama
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Ege nin Saklı Köyleri Turu 2 Gece 3 Gün Konaklama

İstanbul Yurtiçi Turları
 • 4 Gece 3 Gün
 • 01 Mayıs 2022 - arası 0 tur
 • Paylaş

Tur Programı

Gün İstanbul Hareket ve Gece Yolculuğu 01 Mayıs Pazar

Anadolu nun unutulmaya yüz tutmuş Türk kültürüyle Kemalpaşa Nil Dağı eteklerinden keyifli bir yolculuk..

 

22.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü

22.45 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

23.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü

23:30 Bostancı Köprüsü Altı ( Ankara İstikameti )

23.40 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara İstikameti)

23.55 Çayırova Mc Donald `s Önünden

00.10 Gebze Center Önünden siz değerli misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde

keyifli gece yolculuğumuz başlıyor.Yol üzerinde vereceğimiz kısa molalar ile sabah saatlerinde bölgeye ulaşıyoruz.

Gün Kemalpaşa Kımız Çiftliği - Kurudere Köyü (Boncuk Köy) - Güvercin Ada Kalesi - Kuşadası 02 Mayıs Pazartesi

 

Bursa - Balıkesir güzergâhını takip ederek, gece yolculuğumuz ile  sabah saatlerinde Kemalpaşa Kımız Çiftliğinde kişiye özel tabakta geleneksel kahvaltımızı alıyoruz. ( Ekstra )Kırgızistan`dan Türkiye`ye gelen bir Türk ailesinin oluşturduğu Orta Asya Türk Kültürü`nün ve geleneklerin yansıtıldığı Otağı geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burada kımızın tadına bakabilir veya ata binebilir. (Ekstra) Keyifle geçireğimiz yaklaşık 2,5 saatin ardından asıl adı Kurudere Köyü ya da köy halkının çoğunun önemli geçim kaynağı olan Nazar Boncuğu üretimine istinaden Boncuk Köy olarak adlandırılan köyümüze uğruyoruz. Köy halkının kendi evlerinde ürettiği nazar boncuklarının şekil verildiği fırınları yerinde görerek alışverişimizi yapıyoruz. Serbest zaman ve alışveriş sonrası  Serbest zaman sonrasında Kuşadası`nda bulunan  Güvercin Ada kalesini görerek otelimize hareket ediyoruz. Serbest zaman ,akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile Kuşadası gece turu gerçekleştiriyoruz.(ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Kemalpaşa Kımız Çiftliği`nde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Kula`da rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Rota: İstanbul - Bursa - Kemalpaşa - Kuşadası / 780 km

Konaklama: 4*  5 * Otel Kusadası konaklama

Gün Doğanbey Köyü - Didim- Didim Apollon Tapınağı - Bafa Gölü - Kapıkırı - Heraklia Antik Kenti 03 Mayıs Salı

 

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Söke`ye bağlı geçmişteki ismi Domatia olan günümüzdeki ismi Doğanbey Köyü`ne hareket ediyoruz. Köyümüzde ilk olarak Dilek Yarımadası Milli Parkına ait müzeyi ziyaret edip, milli park hakkında slayt gösterisi izleyip ve bilgi alarak, tarihi dokusunu koruyan köy içinde kısa bir tur yapıyoruz. Entel Köy Efe Köye Karşı - Dedemin İnsanları filmlerinin çekildiği köyde çaylarımızı yudumluyoruz. Serbest zaman sonrası köyden güzel anılarla ayrılarak, Didim denince ilk akla gelen ve antik dünyanın en büyük üçüncü tapınağı olan Didim Apollon Tapınağını geziyoruz. Tapınak gezimiz sonrası öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra efsanelere konu olan ve Büyük Menderes ırmağının getirdiği alüvyonlar ile denizden kopmuş bir göl olan    Herakleia (BafaGölü  çevresinde bir kısa tur atıp, doğanın tarihle buluştuğu göl kenarında Kapıkırı Köyüne gidiyoruz. Köyün içerisinde yer alan Heraklia Antik Kent kalıntılarını görüp, gölü fotoğraflayıp, közde kahve molası verip serbest zaman sonrasında Kuşadası`nda bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası şehir ve barlar turuna (ekstra) gidiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur ücretine dahildir

Öğle Yemeği: Didim`de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: Kuşadası 4*5* Otel 

Rota: Kuşadası - Doğanbey Köyü - Didim - Bafa Gölü - Kapıkırı - Kuşadası / 225 km

Gün Şirince - Selçuk - Ayasuluk Tepesi - Tire - Birgi - Çakırağa Konağı - Andaç Evi - Ödemiş 04 Mayıs Çarşamba

 

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince`ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk`a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panoramik gördükten sonrasında Tire`ye hareket ediyoruz. Tire de çarşısını gezerek turumuza başlıyoruz, zanaatların son örneklerini (Keçecilik, Urgancılık, Nalıncılık, Semercilik, Saraçlık ve Yorgancılık) ustalarını tezgâhları başında görerek bilgi alıyoruz, sonrasında çay ve kahve içmek için serbest zaman vereceğimiz Dere Kahvesine uğruyoruz. Tire gezimiz sonrası Müze kent olan ve hayran kalacağınız Birgi`ye hareket ediyoruz. Birgi`de ilk olarak bizleri yaşam ve ölümün iç içeliğini gösteren " Güneş ve Selvi" ağacını görüyoruz. Sonrasında Türk Konak Mimarisinin örneklerinden Çakırağa Konağı, bazilikal tipte yapılmış kare planlı halk arasında Aslanlı Camii olarak bilinen Ulu CamiiSultan Şah Türbesi`ni gördükten sonra yöreye özgü Dokuma Atölyelerini buradaki yöreye özgü ürün alış verişinin sonrasında kentten ayrılmadan önce yöreye özgü bir ev olan Andaç Evinde verilen çay molamızın ardından Ödemiş`e doğru yol alıyoruz. Ödemiş Kent turumuzun ardından, İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul`a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam geç saatlerde siz değerli konuklarımızı, bir sonraki tatilyapalim.com.gezilerinde buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine dahildir .

Öğle Yemeği: Tire veya Birgi`de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yol üstü tesislerinde, ekstra olarak alınacaktır.

Rota: Kuşadası - Şirince - Tire - Birgi - Ödemiş - İstanbul / 660 km

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Lüks Otobüsler ile Ulaşım
  Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  Profesyonel Kokartlı Rehber ile Çevre Gezileri
  Otelde Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
  Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
  Tailyapalim.com Kalite ve Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  İlk Gün Sabah Kahvaltısı 
  Tüm Öğlen Yemekleri
  Otelde Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Harcamalar 
  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  Müze ve Ören Yeri Girişleri
  Mola Yerlerinde ve Tur Boyunca Yapılan Tüm Özel Harcamalar
  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Genel Şartlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Tatilyapalim.com kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


TAVSİYELER 


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Hava koşullarına bağlı olarak yanınızda yağmurluk , hırka ,şapka,güneş gözlüğü, telefon şarj kablosu bulundurabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon , mesaj ,whatsapp ,e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan tatilyapalim.com sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve geçerli HES kodunun bildirilmesi zorunludur. Turlarımıza katılım için minimum 2 doz aşı ve ya daha önce hastalığı geçirmiş olma zorunluluğu vardır. Tarafımıza bu bilgiler eksik ve ve ya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan tatilyapalim.com sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI


OTOBÜSLER -- MERCEDES Travego & Tourismo 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör. 
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 16 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:


Tüketici/Katılımcı, fesih talebini tatilyapalim.com’a veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi turlarda 3 gün , yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar feshedebilir.Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı’nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,Varsa cezalan yolcuya yansıtılır.Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin tatilyapalim.com a veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı’ya yapılır.Tüketici/Katılımcı veya tatilyapalim.com a, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde;ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar accepttour.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan tatilyapalim.com  sorumlu tutulamaz.Kredi kartına yapılan iadelerde
gecikmelerde tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.