Yükleniyor...
Talep Formu
x
Kapadokya Turu Kaya Konsept 1 Gece 2 Gün Konaklama
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Kapadokya Turu Kaya Konsept 1 Gece 2 Gün Konaklama

İstanbul Bölgelere Göre Turlar
 • 1 Gece 2 Gün
 • 16 Aralık 2022 - 16 Aralık 2022 arası 1 tur
 • Paylaş

OTELİMİZ HAKKINDA;

Kapadokya ya gelipte mağara otelde konaklamamak olmaz.

Otelimiz Kapadokya’nın saklı cenneti olan ve Ürgüp ilçesine 10 km uzaklıkta bulunan Ayvalı (Aravani) köyünde vadi üzerine konumlanmış olup 17 adet mağara ve taş odadan oluşmaktadır, köy eski bir Rum köyü olmakla birlikte hala dönemine ait tarihi cami, bizans dönemine ait kiliseler ve kaya oyma evleri ile yeni yaşamlara ev sahipliği etmektedir. Köy civarında roma dönemine ait kalıntı ve mezarlar bulunmuştur.Bu eşsi̇i̇i̇i̇z tari̇he sahi̇p olan Ayvali Köyü 200 hane evden oluşmaktadır. Doğa ve tari̇hi̇n i̇ç i̇çe olduğu bu güzel köyde hem mental anlamda hem de ruhen di̇nlenmek i̇sterseni̇z doğru yerdesi̇niz. Odanızda sabah kahveni̇zi̇ yudumlarken vadi̇ni̇n gi̇zemli̇ atmosferi̇ ve di̇ngi̇nli̇ği̇ini̇ hi̇ssedeceği̇ni̇z eşsi̇z bi̇r tati̇l deneyi̇mi̇ i̇çi̇n si̇zleri̇ oteli̇mi̇zde mi̇safir etmeyi̇ diliyoruz.. En özel anlarınız ve bi̇rii̇kti̇receği̇ni̇z yeni̇ anılarınızda si̇zlere eşsi̇z bi̇r deneyi̇m sunmak bi̇zlere mutluluk verecekti̇r. Odalarımızın her bi̇ri̇ bi̇rbi̇ri̇nden farklı olduğu gi̇bi̇ ortak alanımız olan terasta da i̇cekleri̇ni̇zi̇ keyi̇fle yudumlayıp, bi̇rbi̇ri̇nden lezzetli̇ yemekleri̇mi̇zi̇ yerken ruhunuzun di̇nlendi̇ği̇ni̇ ve rahatladığınızı hi̇ssedeceksi̇ni̇z. Vadi̇ manzaralı restoran ve barımız da i̇se keyi̇fli̇ anlara i̇mza atabi̇li̇rsi̇ni̇z. Gün i̇çi̇nde bölgeye has çeşi̇tli̇ akti̇vi̇telere katılabi̇li̇r ve adrenali̇ni̇ yaşamak i̇sterseni̇z si̇zlere yardimci olmaya hazırız. Kapadokya’ya geldi̇ği̇ni̇zde yapmaniz gereken ve olmazsa olmaz di̇yebi̇ileceği̇mi̇z bölgeye özel belli̇ başli akti̇i̇i̇i̇vi̇i̇i̇i̇teler i̇se şöyle;

Sıcak Hava Balon Turu - Jeep Safari̇i̇i̇i̇ Turu -Atv Turu -  At Turları 

Tur Programı

Gün İstanbul Hareket ve Gece Yolculuğu 16 Aralık Cuma

 

21:00 İncirli Metrobüs Durağı Dilek Pastanesi Önü

21:30 Mecidiyeköy Meydanı Mado Pastanesi 

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

22:15 Bostancı Köprüsü Altı ( Ankara Yönü )

22:30 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara Yönü )

22:45 Çayıroava Mc Donalds Önü 

23:00 Gebze Center Önü

23:50 İzmit Halkevi Durakları

00:30 Sakarya Otogar Kavşağı ndan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

   1 GECE 2  GÜN KONAKLAMA

  CHARM OF CAPPADOCİA KAYA OTEL KONAKLAMA

 

ERKEN REZERVASYON SON TARİH 25.11.2022

Gün TUZ GÖLÜ,IHLARA VADİSİ,KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ,NARLIGÖL,AVANOS,ONYX TAŞ ATÖLYELERİ,GÖREME VADİSİ,GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ 17 Aralık Cumartesi

 

Siz değerli misafirlerimizi belirlenen kalkış noktalarımızdan alarak keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz.Sabah erken saatlerde Türkiye nin en büyük ikinci gölü olan Tuz Gölü'nde vereceğimiz gündoğumu molası ardından Aksaray'da kahvaltı için serbest zaman veriyoruz.Kahvaltı molamız ardından Türkiye nin en büyük kanyonlarından biri olan Hasan Dağı Eteklerinde bulunan 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz.Burada Ağaçaltı Kilisesini gezerek Melendiz Çayı nın milyon yıllık bir zamanda oluşturduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz.Vereceğimiz serbest zamanda bu cennet vadide bolca fotoğraf çekme imkanı buluyoruz.Ardından Kapadokya gezimizin en can alıcı noktaları olan bölgedeki 104 yer altı şehrinden biri olan Kaymaklı Yer Altı Şehri ni ve bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl ü görerek fotoğraflıyoruz.Tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan Selçuklu Kervansarayı Ağzıkarahanı görüp Avanos'a gidiyoruz. Öğle yemeğini Uranus Restoran’da aldıktan sonra (ekstra) Hitit döneminden beri Avanos'la özdeşleşmiş  Kızılırmak suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlu nun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek ve alışveriş için çömlek atölyelerinden birini ziyaret ediyoruz. Çardak Köyü üzerinden Göreme Vadisini ,O ağacın Altı’nda ve Uçhisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi ni fotoğraflayarak akşam yemeği ve konaklama için otelimize ulaşıyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile yöreye özgü Türk Gecesi ne katılmak üzere lobide buluşuyoruz.(ekstra 350.00 TL )

Sabah kahvaltısı  : Anlaşmalı tesisimizde açık büfe olarak isteğe bağlı alınacaktır. ( Ekstra )

Öğle Yemeği        : Rehberimizin önereceği bölge restoranında alınacaktır. ( Ekstra 120.00 TL ) 

Akşam Yemeği    : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama          : Charm Of Cappadocia

Gün ÜÇ GÜZELLER,PAŞABAĞ,PERİ BACALARI,ZELVE VADİSİ,DERVENT VADİSİ,ÜRGÜP,ŞARAP FABRİKASI, 18 Aralık Pazar

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımız öncesi balon turuna ve balon seyir turumuza katılmak isteyen  misafirlerimiz ile lobide buluşarak ( sabah 03:40 - 04:20 ) tarnsfer aracımız ile otelden ayrılıyoruz.Bu unutulmayacak balon uçuşu deneyimi sizlere kişiye özel uçuş sertifikası ve ardından alkolsüz şampanya şöleni ile sizlere eşsiz bir hatıra olarak kalacak.Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Peri bacası oluşumunun tüm evreleri'nin görülebildiği ve Rahipler Vadisi olarak da bilinen üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ, 1950'lere kadar yerleşim alanı olan Zelve Açık Hava Müzesi, karakteristik kaya şekilleriyle hayaller vadisi olarak bilinen Dervent Vadisi, eski adı Sinasos olan Mustafapaşa Kasabası ve şarap fabrikası ziyareti ,fotoğraf çekimi molaları, çerez - lokum alışverişi, şarap atölyesi ve alışveriş noktaları gezilerimiz sonrasında  bölgeden ayrılarak yolculuğumuza başlıyoruz.Yol üzerinde vereceğimiz kısa molalar ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız notalarda bırakarak Bir başka tatilyapalim.com gezimizde görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

(İstanbul a gece geç saatlerde ulaşılmaktadır.)

 

Sabah kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği        : Program akışına göre rehberimizin önereceği restoranda alınacak olup ücrete dahil değildir.

Akşam Yemeği    : Yol üzeri tesiste isteğe bağlı olarak alınacak olup tur ücretine dahil değildir.

Balon Seyir Turu : Kişi başı 90.00 TL 

Balon Turu           : 180* - 220* Euro

* Sezona ve yoğunluğa bağlı olarak fiyat değişiklik gösterebilir.

Atv Safari Turu    : 450.00 TL Çift Kişi Program akışına göre ilk ve ya ikinci gün gerçekleşecektir.

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Lüks otobüsler ile ulaşım 
  Araç içi soğuk ikramlar 
  Charm Of  Cappadocia Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  Otelde 1 Sabah Kahvaltısı,1 Akşam Yemeği
  1618 Nolu Yasa Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası
  Profosyonel Kokartlı Rehberlik hizmetleri
  Tüm Çevre Gezileri
  Tatilyapalim.com Kalite ve Güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tüm Öğle yemekleri
  Otelde kahvaltı harici tüm yemeklerde alınan içecekler
  Türk Gecesi (sınırsız alkollü alkolsüz içecek&soğuk meze,çerez)
  Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
  Mola yerlerinde yapılan tüm şahsi harcamalar
  Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
16 Aralık 2022 - 18 Aralık 2022
Charm Of Cappodocia
1.699,00
1.631,04
1.349,00
1.295,04
1.329,00
1.275,84
Ücretsiz 799,00
767,04
1.049,00 ₺
1.007,04 ₺

Genel Şartlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Tatilyapalim.com kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


TAVSİYELER 


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Hava koşullarına bağlı olarak yanınızda yağmurluk , hırka ,şapka,güneş gözlüğü, telefon şarj kablosu bulundurabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon , mesaj ,whatsapp ,e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan tatilyapalim.com sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve geçerli HES kodunun bildirilmesi zorunludur. Turlarımıza katılım için minimum 2 doz aşı ve ya daha önce hastalığı geçirmiş olma zorunluluğu vardır. Tarafımıza bu bilgiler eksik ve ve ya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan tatilyapalim.com sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI


OTOBÜSLER -- MERCEDES Travego & Tourismo 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör. 
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 16 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:


Tüketici/Katılımcı, fesih talebini tatilyapalim.com’a veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi turlarda 3 gün , yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar feshedebilir.Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı’nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,Varsa cezalan yolcuya yansıtılır.Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin tatilyapalim.com a veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı’ya yapılır.Tüketici/Katılımcı veya tatilyapalim.com a, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde;ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar accepttour.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan tatilyapalim.com  sorumlu tutulamaz.Kredi kartına yapılan iadelerde
gecikmelerde tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

2.590,08

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.