Yükleniyor...
Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Kış Tatilleri

Tatil denince gözde canlanan genelde yaz mevsimi ve sıcak havada yapılan tatiller gelir. Detay düşününce en az yaz tatilleri kadar tercih edilen kar tatili fikri de akılda yer eder. Kış mevsiminde yapılan bu tatilleri gerçekleştirebilme ihtimali genellikle kış mevsimi süresine bağlıdır. Tecrübeli kişilerinde bulunduğu bu merkezler güzel tatiller yaşamak için oldukça idealdir.

Kış Tatilleri Nerelerde Gerçekleştirilir?

Kış mevsiminde Türkiye de ülkenin çoğu yerinde kış tatili yapılabilir. Hava ve doğa şartları buna imkan sağlar. Bazı şehirler ise kar tatili ünlüdür. Bunlardan biri Bursa biride Erzurum'dur. Bu şehirler kayak otelleri ile de ün yapmıştır. Kayak merkezleri oluşları sebebi ile kış otelleri mevcut olduğu gibi kayak otelleri de mevcuttur. Sık tercih edilen bu mekanlar oldukça iyi hizmet verir. Kış mevsimlerinin gözdeleridir.

Kış turizminde dağcılar da tırmanma aktivitelerini gerçekleştirmek için bu otellerini tercih eder. Yarışları da genellikle kış mevsiminde gerçekleş.

Kayak Otelleri Hizmet Standartları Nasıldır?

Kış tatillerinin en sık yapılan aktivitesi kayak yapmaktır. Çoğunluklu bilhassa kaymak isteyen kişiler bu otelleri tercih eder. Konaklama olamadan günü birlik hizmet veren kayak otelleri de mevcuttur. Kış mevsimi soğuk bir mevsim olduğu için otellerde ısıtma sistemleri oldukça güçlüdür. Çeşitli ısınma teknikleri vardır. Farklılık ile tatili daha güzel ve ilgi çekici boyuta taşırlar.

Kayak otellerinde kaymak için gerekli alet ve edevatta vardır. Olası aksilik veya eksiklik durumlarında müşteri mağdurluğu yaşanmaması için kayak malzemeleri bulundurulur.

Kaymak zevkli bir aktivite olduğu kadar dikkat isteyen bir aktivitedir. Beklenmedik bir durum veya bir kaza yaşanması ihtimaline karşı kış otelleri sağlık personeli bulundurur. Acil bir durumda hastaneye vaktinde yetişilmesi için de sağlık aracı bulundurulur. Bunlar kayak otellerinde de vardır.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.