Yükleniyor...
Fiyat Aralığı
Otel Temaları
Otel Kalitesi

Lefkoşa Otelleri 0 tesis bulundu

Bu kategoride henüz bir otelimiz bulunmamaktadır.

Gezinoks İle Kıbrıs Seyahatlerine Hazır Mısınız?

Günlük hayatımızda duyduğumuz pek çok ihtiyaçtan biride tatil ihtiyaçları olmaktadır. Özellikle yaz aylarında talebin arttığı mevsim olarak birçok imkânla karşılaşabilirsiniz. Erken rezervasyon ve bilet alımları birçok açıdan fırsat sağlayabilmektedir. Bu yazımızda gezinoks ekibi olarak Kıbrıs içerisinde yer alan otel imkânlarımız ve Kıbrıs otel fiyatları dâhilinde inceleyebileceğiniz detayları sizler için araştırdık.

1.Kıbrıs’ın Meşhur Otelleri Hangileridir

Kıbrıs ülkemize bağlı Akdeniz’in önemli ülkelerinden biridir. Özellikle deniz turizmi ile ön plana çıkan Kıbrıs’ta sevdiklerinizle size özel fırsatlar eşliğinde vakit geçirebilirsiniz. Kıbrıs tatili için seyahatlerinizi planlayabileceğiniz farklı paketler sağlamaktayız. Özellikle farklı otel çeşitlerimizle size uygun tatil noktasını sitemizde bulabilirsiniz. Kıbrıs’ta sıklıkla tercih edilen meşhur oteller olarak Merit ve Kaya otellerini gösterebiliriz. Ayrıca şehirlere özel diğer otel hizmetleri de sitemizden inceleyebileceğiniz Kıbrıs otelleri önerilerimizdir.

2.Kıbrıs Tercih Edebileceğiniz Otel Çeşitleri Nelerdir?

Kıbrıs içerisinde gez çok pek çok yer ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle yazın deniz kenarı etkinliklerine katılabilir, sokaklarını gezebilirsiniz. Kıbrıs için tercih edebileceğiniz pek çok Kıbrıs otelleri bulunmaktadır. Bu oteller çeşitlenmekte olup size farklı imkânlar sunabilmektedir. Magusa otelleri, Lefkoşa otelleri, Girne otelleri, Bafra otelleri, Lapta otellerimiz ile Kıbrıs otelleri olarak size birçok şehirden hizmet sunabilmekteyiz. Magusa şehrinde yer alan otellerimiz içerisinde sahil kenarında olanlar ve şehrin daha iç kesiminde bulunan oteller mevcuttur. Girne otelleri ise genel olarak deniz kenarında sahil ile iç içe olarak bulunmaktadır. Bafra içerisinde yer alan oteller genel olarak havuzlu ve kısmen deniz kenarındadır. Tarihi güzelliği ile ön plana çıkan Lapta bölgesinde bir otel imkânı mevcuttur. Ayrıca Lefkoşa otelleri olarak ise deniz kenarında uzak oteller bulunmaktadır.

3.Kıbrıs Otel Fiyatları Nasıldır?

Kıbrıs farklı imkânları ile turistlerin dikkatini çeken özel bir bölgedir. Yaz seyahatleri içerisinde önemli olan bir diğer konu ise seyahat masrafları olmaktadır. Önceden hazırlık yapılabilmesi için ise Kıbrıs otel fiyatları hakkında bilgi edinilmesi gerekir. Kıbrıs içerisinde pek çok otele hizmet vermekteyiz. Her otelin kendine dair belirlediği fiyatlandırma bulunaktadır. Ortalama olarak bir fiyat belirmememiz gerekirse günlük olarak 150-500 TL arasındadır.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.