Yükleniyor...
Talep Formu
x
Maşukiye Sapanca Kartepe Turu
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Maşukiye Sapanca Kartepe Turu

İstanbul Yurtiçi Turları
 • 2 Gün 1 Gece
 • 11 Aralık 2021 - arası 0 tur
 • Paylaş

Tur Programı

Gün İstanbul Kartepe Kocaeli 11 Aralık Cumartesi

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

 

06.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü  
06.45 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü
07.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü
07.30 Bostancı Köprüsü Altı ( E-5 Ankara İstikameti )
07:45 Kartal Köprüsü Altı (E-5 Ankara istikameti)
08.00 Çayırova Mc Donald `s Önü
08:15 Gebze Center Önü 
09:00 İzmit Halkevi Durakları ( Ankara İstikameti ) 

 

Siz değerli misaifirlerimiz ile buluşmanın ardından araç içi kahvaltı paketlerimiz ve araç içi ikramlarımız eşliğinde Marmara Bölgesi nin İstanbul en yakın kayak merkezi Kartepe ye yolculuğumuz başlıyor. Dört Mevsin ayrı güzelliğe bürünen Kartepe , kış sezonunda da kayak turizmine ev sahipliği yapıyor.Kocaeli merkeze yaklaşık 25 Km uzaklıkta yer alan zirvede kayak ve doğa keyfi sizleri bekliyor.Dileyen misafirler kızak ve kayak takımı ile kayak yapabilir,dileyenler tesis içerisinde bulunan cafe vb mekanlarda keyif yapabilir,telesiyej ve kar bisikleti ile zaman geçirebilir.Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz için gerekli ekipman temini rehberimiz tarafından sağlanacak ve ski pass kartlarınız dağıtılacaktır ( Ekstra ) Gün boyu kayak keyfi sizleri bekliyor.Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz için snowboard temin edebiliyoruz.( Ekstra ) Öğle Yemeği için sizlere dağıtacağımız fişler ile dilediğiniz zaman serbest olarak sucuk / köfte ekmek ve içecek menümüzü alabilirsiniz.( Ekstra ) Saat 16:00 gibi dağdan ayrılmak üzere toplanarak hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama için otelimize ulaşıyoruz.Yemek sonrası dinlenme ve serbest zaman.

 

Sabah Kahvaltısı İsteğe bağlı olarak yol üzerinde alınacaktır.,( Ekstra )

Öğle Yemeği        : Kartepe de Mangal Sucuk / Köfte Ekmek İçecek ( Ekstra )

Akşam Yemeği    Otelimizde alınacak olup,tur ücretine dahildir.

Konaklama         : 5* THE NESS THERMAL HOTEL
Kayak Takımı       : 90-  110TL

Kayak Pantolonu : 50TL

Kayak Montu        : 50 TL

Snowboard           : 100 / 125 TL

Skipass Ücretleri

Yarım Gün : 170 TL

Tam Gün   : 200 TL

*** Kart Depozitosu 50.00 TL olup , kart teslim edildiğinde iade edilir.

Gün Ormanya Masukiye CamTeras Sapanca İstanbul 12 Aralık Pazar

Sabah Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından ilk durağımız  vahşi yaşam alanı,yürüyüs ve bisiklet parkurları,hayvanat bahçesi , piknik alanları ve botanik örtüsüyle sizleri etkisi altına alacak Ormanya ya giriş yapıyoruz.Dileyen misafirlerimiz restoranımızda serpme kahvaltımızı alabilirler ( Ekstra ) Doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan Ormanya doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.Keyifli gezimizin ardından dileyen misafirlermiz  evde bulunan eşyaların tamamının tavanda yer aldığı Ters Ev i ziyaret edebilirler.(ekstra) Sonraki durağımız Meşelik Park ve Texas Adranalin Park.Burada doğa içerisinde keyifli anlar geçirerek öğle yemeğimizi alıyoruz.( ekstra ) Dileyen misafirlerimiz ile güvenli parkurumuzda ATV UTV turumuza katılıyor ( ekstra ) zipline poligon aktivitelerinden yararlanıyoruz.( ekstra) Ardından  Kartepe ile Sapanca`nın muhteşem doğasının arasında kalan, gelenlerin aşık olduğu doğa harikası Maşukiye beldesine ulaşıyoruz.Oksijeni bol bir havada kuş seslerinin ve su şırıltılarının arasında geziyoruz.Dileyen misafirlerimiz ATV safari (ekstra)etkinliğimize katılabilir. Buradaki serbest zamanımızın ardından,Türkiye`nin en büyük cam seyir terasına (ekstra)gidiyoruz. 460 metre kare zemin üzerinde 185 metre yükseklikte fotoğraf molası veriyoruz. Sapanca`ya hareket ediyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman zarfında çaylarınızı yudumlayabilir ya da göl kenarında muhteşem manzara eşliğinde yürüyüş yapabilir,göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilirsiniz. Gezilerimiz ardından, İstanbul`a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul`a ulaşıyor  ve sizleri aldığımız noktalara bırakırken, bir başka tatilyapalim.com. organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup,tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Maşukiye nin meşhur lezzetleri. Alabalık - Köfte - Tavuk + Garnitur + 1 Meşrubat +  Çay  (Ekstra 65.00 TL )

Atv & Utv  Safari Turu : 2 kişi 325 TL / 1 Kişi 200 TL / 3-4 Kişi 350.00 TL

Zipline, Ata Binme, Su Botu, Atış Poligonu Etkinlikleri : 40 TL

Cam Teras Giriş Ücreti: 20 TL

Ters Ev: 20 TL

Rota: İzmit - Ormanya - Maşukiye - Sapanca - İstanbul 

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Lüks Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım
  4* 5 * Otel de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  Otelde 1 Sabah Kahvaltısı & 1 Akşam Yemeği
  Profosyonel Rehberlik Hizmeti
  Park Giriş Ücreti
  Araç İçi Kahvaltı Paketi
  Seyahat & Koltuk Sigortası 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tur Boyunca ve Mola Yerlerinde Yapılan Tüm Harcamalar 
  Programda Belirtilen Tüm Ekstra Organizasyonlar 
  Öğle Yemekleri 
  Ski Pass Ücretleri
  Kayak Takımı
  Kayak Kıyafeti Parça Başı 
  Snowboard

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Fotoğraflar

Genel Şartlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Tatilyapalim.com kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


TAVSİYELER 


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Hava koşullarına bağlı olarak yanınızda yağmurluk , hırka ,şapka,güneş gözlüğü, telefon şarj kablosu bulundurabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon , mesaj ,whatsapp ,e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan tatilyapalim.com sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve geçerli HES kodunun bildirilmesi zorunludur. Turlarımıza katılım için minimum 2 doz aşı ve ya daha önce hastalığı geçirmiş olma zorunluluğu vardır. Tarafımıza bu bilgiler eksik ve ve ya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan tatilyapalim.com sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI


OTOBÜSLER -- MERCEDES Travego & Tourismo 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör. 
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 16 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:


Tüketici/Katılımcı, fesih talebini tatilyapalim.com’a veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi turlarda 3 gün , yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar feshedebilir.Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,Varsa cezalan yolcuya yansıtılır.Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin tatilyapalim.com a veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır.Tüketici/Katılımcı veya tatilyapalim.com a, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde;ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar accepttour.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan tatilyapalim.com  sorumlu tutulamaz.Kredi kartına yapılan iadelerde
gecikmelerde tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.