Yükleniyor...
Talep Formu
x
Salda Gölü Göller Yöresi Sagalassos Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün Konaklama
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Salda Gölü Göller Yöresi Sagalassos Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün Konaklama

İstanbul Yurtiçi Turları
 • 4 Gece 3 Gün
 • 26 Mayıs 2022 - arası 0 tur
 • Paylaş

Tur Programı

Gün İstanbul Hareket ve Gece Yolculuğu 26 Mayıs Perşembe

Türkiye nin Maldivleri diye bilinen,ülkemizin en derin, dünyanın en berrak göllerinden olan Salda Gölü , Tüm Göller Yöresi Sadece Bu Turda..

 

22.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

22.20 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

22.50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü

23:10 Bostancı Köprüsü Altı ( Ankara İstikameti )

23.25 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara İstikameti)

23.45 Çayırova Mc Donald `s Önünden

00:00 Gebze Center Önü 

00.45 İzmit Halkevi Durağı( Ankara İstikameti )

01:20 Sakarya Otogar Kavşağı 

 

Siz değerli misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuz başlıyor.

Gün Isparta - Eğirdir Gölü - Hızırbey Camii - Dündarbey Medresesi - Eğirdir Kalesi - Yeşilada - Altınkum Plajı - Akpınar Köyü -- Kovada Gölü Milli Parkı 27 Mayıs Cuma

 

Yol üzeri anlaşmalı tesisimizde vereceğimiz sabah kahvaltısı ( ekstra Eğirdir`e ulaşıyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Camii), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra, göl kenarında çay ve yemek molası veriyoruz.Altınkum Plajında ayaklarımızı göl suyuna soktuktan sonra, Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölü nün eşsiz manzarasının fotoğrafını alıyoruz. Sonrasında Eğirdir gölüne bir kanal ile bağlı ve Eğirdir gölünden beslenen, tam anlamıyla bir doğa şaheseri olan Kovada Gölü`ne ulaşıyoruz.Gölün çevresi zengin bitki örtüsüne sahiptir ve yüzlerce çeşit hayvan barındırmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı "Milli Park" niteliğini almış olan, Kovada Gölü Milli Parkı`nın görülmesinden sonra  akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz

Sabah KahvaltısıYol üstü tesiste ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği      Rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği  : Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama        Isparta Hilton Garden Inn Hotel vb

Rota                   :  İstanbul - Eğirdir - Kovada Milli Parkı - - Isparta / 660 km

Gün Isparta , Burdur Sagalassos Antik Kenti - Salda Gölü - Pamukkale 28 Mayıs Cumartesi

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Ağlasun Dağının güney eteklerinde,1400 - 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan`da Pisidya`nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti`ne geçiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimizin ardından anlaşmalı restoranımızda alacağımız öğle yemeği sonrası Türkiye`nin Maldivler`i diye bilinen, ülkemizin en derin, dünyanın en berrak göllerinden olan Salda Gölü`ne gidiyoruz. Göl kenarında kısa bir gezinti sonrası gölde serbest zaman veriyoruz.Serbest zaman ardından sonraki durağımız tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş ve bembeyaz travertenleri ile insanı büyüleyen beyaz örtü Pamukkale..Travertenleri gezdikten sonra, kendine has kırmızı renkli şifalı termal suyun ve termal çamuru ile sağlık kaynağı Karahayıt (Kırmızı Su) bölgesini gezerek akşam yemeği ve konaklama içinotelimize geçiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur ücretine dahildir .

Öğle Yemeği        Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği    Otelimizde alınacak olup,tur ücretine dahildir.

Rota                     : Isparta -Sagalassos Antik Kenti - Salda Gölü - Pamukkale / 270 km

Konaklama           3* 4* Bölge Oteli

Gün Pamukkale - Hierapolis Antik Kenti - Karahayıt - Tekstil Mağazaları - İstanbul 29 Mayıs Pazar

 

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı öncesi dileyen misafirlerimiz gündoğumunda yamaç paraşütü etkinliğimize katılabilirler. (ekstra) kahvaltı sonrasında, Hierapolis Antik Kent (Nekropol, Sütunlu Cadde, Domition Kapısı, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro), Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Cin Aralığı`nı ve Pamukkale Köyü gezilerini yapıyoruz. Gezilerimiz sonrası Pamukkale`ye veda ediyoruz. Pamukkale ve Denizli`nin endünyaya ihraç ettiği ve birbirinden çeşitli ürünlerinin sergilendiği Tekstil Mağazasında vereceğimizalışveriş molası sonrasında İstanbul a yolculuğumuz başlıyor.Sıklaştırılmış mola uygulamalı yolculuğumuzun ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak yeni bir tatilyapalim.com.organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur ücretine dahildir .

Öğle Yemeği       Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği    Yol üzeri tesiste alınacak olup,ekstradır.

Rota                    Pamukkale - Denizli - Afyon İzmit - İstanbul/ 650 km

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  Lüks araçlar ile ulaşım

  Otellerde 2 gece konaklama

  Otelde 2 sabah kahvaltısı,2 Akşam Yemeği

  Programda belirtilen tüm çevre gezileri

  Profosyonel kokartlı rehberlik hizmeti

  Araç içi soğuk içecek ikramları

  1618 Sayılı Kanun Geriği zorunlu seyahat sigortası
  Tatilyapalim.com kalite ve güvencesi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Tüm kişisel harcamalar

  Mola yerlerinde yapılan harcamalar

  Otellerde konsept harici alınan tüm yiyecek ve içecekler 

  Ekstra aktiviteler

  Tüm öğle yemekleri

  Müze ören yeri giriş ücretleri

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş

Genel Şartlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.Tüm araçlarımız Covid - 19 tedbirleri uyarınca düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir.Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.   
Yol , hava , trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Tatilyapalim.com kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta,kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre,yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler,indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


TAVSİYELER 


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.Hava koşullarına bağlı olarak yanınızda yağmurluk , hırka ,şapka,güneş gözlüğü, telefon şarj kablosu bulundurabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon , mesaj ,whatsapp ,e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.Ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan tatilyapalim.com sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin ve geçerli HES kodunun bildirilmesi zorunludur. Turlarımıza katılım için minimum 2 doz aşı ve ya daha önce hastalığı geçirmiş olma zorunluluğu vardır. Tarafımıza bu bilgiler eksik ve ve ya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan tatilyapalim.com sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI


OTOBÜSLER -- MERCEDES Travego & Tourismo 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör. 
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı,su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 16 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:


Tüketici/Katılımcı, fesih talebini tatilyapalim.com’a veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi turlarda 3 gün , yurt dışı turlarda 15 gün kalaya kadar feshedebilir.Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.Yine bu kapsamda ,daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır ,Varsa cezalan yolcuya yansıtılır.Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin tatilyapalim.com a veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır.Tüketici/Katılımcı veya tatilyapalim.com a, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde;ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar accepttour.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz.Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan tatilyapalim.com  sorumlu tutulamaz.Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde tatilyapalim.com sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ve vade farksız taksit seçeneğii ile ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.